Reference

Náhled reference Ocenění bytového komplexu DOKY a.s. na LipněNáhled reference Ocenění bytového komplexu DOKY a.s. na Lipně

Ocenění bytového komplexu DOKY a.s. na Lipně

2006-2007

Ocenění bytových jednotelk v rekreačně - bytovém komplexu DOKY a.s. na břehu Lipenského jezera v obci Lipno nad Vltavou. Komplex byl vybudován v rámci rozsáhlého developerského projektu a ocenění bylo prováděno pro klienty České spořitelny a.s. pro zajištění hypotečních ...

 
Náhled reference Ocenění areálu firmy HEAD a.s. v Českých BudějovicíchNáhled reference Ocenění areálu firmy HEAD a.s. v Českých BudějovicíchNáhled reference Ocenění areálu firmy HEAD a.s. v Českých BudějovicíchNáhled reference Ocenění areálu firmy HEAD a.s. v Českých Budějovicích

Ocenění areálu firmy HEAD a.s. v Českých Budějovicích

2009

Ocenění výrobního areálu firmy HEAD a.s. v Českých Budějovicích obvyklou cenou. Areál je umístěn v centrální části města vedle hlavního vlakového nádraží. Je zde vyráběn sortiment sjezdových lyží světoznámé načky. Ocenění bylo provedeno v roce 2009.

 
Náhled reference Ocenění zimního stadionu v Českém KrumlověNáhled reference Ocenění zimního stadionu v Českém Krumlově

Ocenění zimního stadionu v Českém Krumlově

2009

Ocenění areálu zimního stadionu v Českém Krumlově nedaleko centra města. Bylo provedeno ocenění obvyklou cenou pro poptávku možného zajištění úvěru u bank. Ocenění bylo provedenov roce 2009.

 
Náhled reference Ocenění posklizňové linky v obci PečNáhled reference Ocenění posklizňové linky v obci Peč

Ocenění posklizňové linky v obci Peč

2009

Ocenění posklizňové linky v areálu firmy CIZ-AGRO a.s. Cizkrajov v obci Peč nedaleko města Dačice na jindřichohradecku. Ocenění bylo provedeno pro klienta České spořitelny a.s. pro zajištění úvěru v roce 2009.

 
Náhled reference Ocenění měšťanských domů v Českém KrumlověNáhled reference Ocenění měšťanských domů v Českém Krumlově

Ocenění měšťanských domů v Českém Krumlově

2009

Ocenění dvou měšťanských domů na Latráni v centru Českého Krumlova pro potřebu výpočtu daně z převodu nemovitostí. Objekty jsou památkově chráněny a ocenění bylo provedeno v roce 2009.

 
Náhled reference Ocenění zdravotního střediska v Českých BudějovicíchNáhled reference Ocenění zdravotního střediska v Českých Budějovicích

Ocenění zdravotního střediska v Českých Budějovicích

2008

Ocenění polyfunkční budovy v Českých Budějovicích využívané jako zdravotní střediska, prodejna, pošta a fotoateliér. Ocenění bylo provedeno pro klienta České spořitelny a.s. z důvodu zajištění hypotečního úvěru. Ocenění provedeno v roce 2008.  

 
Náhled reference Ocenění areálu firmy HEAD a.s. v Litovli. Náhled reference Ocenění areálu firmy HEAD a.s. v Litovli. Náhled reference Ocenění areálu firmy HEAD a.s. v Litovli. Náhled reference Ocenění areálu firmy HEAD a.s. v Litovli.

Ocenění areálu firmy HEAD a.s. v Litovli.

2009

Ocenění výrobního areálu firmy HEAD a.s. v Litovli obvyklou cenou. Areál je umístěn na jihozápadním okraji zastavěné části obce a slouží k výrobě především lyžařské obuvi světoznámé značky. Ocenění bylo provedeno v roce 2009.

 
 

Partneři:

Eurodražby Stavební Spořitelna České Spořitelny Česká Spořitelna CK Reality
Reality Krumlov